Beko dishwasher repair in tehran

بکو یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در کشور ترکیه است که محصولات متنوعی و بی نظیری را با عملکرد عالی و طراحی زیبا و مینیمال به بازار عرضه کنند. این برند در سال 1967 و توسط فردی به نام وهبی کوچ ساخته شده است. امروزه برند beko به عنوان یکی از برندهای شناخته شده دنیا که لوازم خانگی هایی را با کیفیت درجه یک تولید می کند شناخته می شود.
بکو یکی از برندهای موفقی است که سالیان زیادی است در زمینه تولید لوازم برقی و لوازم خانگی فعالیت می کند و محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می کند. با خروج برندهای بزرگی چون بوش، ال جی، سامسونگ و…از ایران، بسیاری مردم از محصولات برند beko برای تهیه لوازم خانگی استفاده می کنند.
ماشین ظرفشویی بکو یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین محصولات این برند است و امروزه در بسیاری از منازل ایرانیان این محصول یافت میشود.
اما همانطور که میدانید بعد از اعمال تحریم های گسترده و نبود شرکت های نمایندگی این برندهای وارداتی بسیاری از مشتریان عزیز که از این محصولات در منازل خود بهره میبرنند با مشکلات خدماتی مواجه شده و برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود با مشکلات بسیاری روبه رو گشته اند.
اما در این میان تهران سرویس آنلاین ارائه دهنده خدمات ظرفشویی بکو در پایتخت بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ماشین ظرفشویی بکو فعالیت داشته و توانسته رضایت بیش از ۹۰ درصد مشتریان خود را بدست اورد.