شرکت لوازم‌خانگی سوئدی و چندملیتی است که در زمینه طراحی، ساخت و توزیع لوازم برقی خانگی و تجهیزات الکترونیکی حرفه‌ای فعالیت می‌نماید. ساختمان مرکزی این شرکت در شهر استکهلم قرار دارد. این برند در تولید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزر به‌خوبی به موفقیت رسید و توانست محصولات خود را به سراسر جهان عرضه کند.
حال اگر شما عزیزان از لباسشویی برند الکترولوکس استفاده می‌کنید دیگر نگران خدمات پس از فروش محصولات خود نباشید. تهران سرویس آنلاین در کنار شماست تا تعمیر لباسشویی الکترولوکس شما را در کوتاه‌ترین بازه زمانی انجام دهد.
تهران سرویس آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیر لباسشویی الکترولوکس فعالیت داشته وتوانسته رضایت بیش از ۹۰ درصد مشتریان خود را بدست اورد.
مجموعه ما با آموزش بیش از ۱۰۰ تکنسین متخصص و کار آزموده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و ارائه ضمانت ۶ ماه برای کلیه خدمات تعمیراتی به یکی از پرطرف دار ترین شرکت های خدماتی تبدیل شده و بسیاری از مشتریان به عضویت دائمی خانواده بزرگ تهران سرویس آنلاین مبدل شده اند.
برای استفاده از خدمات مجموعه ما کافی است با نزدیک‌ترین شعبه مجموعه ما در تماس بوده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در شرق، غرب، شمال و جنوب پایتخت توسط کارشناسان ما انجام می‌گیرد.